WordPress.com - Themes - Illustratr - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Footer
fi: Alapalkki

note: Template Name of the plugin/theme
en: Portfolio Page Template
fi: Portfolio (sivupohja)

en: Widgets
fi: Vimpaimet

en: Search Results for: %s
fi: Hakutulokset kohteelle: %s

en: Ready to publish your first project? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fi: Oletko valmis julkaisemaan ensimmäisen kirjoituksesi? <a href=\"%1$s\">Aloita tästä</a>.

en: Pages:
fi: Sivut:

en: Your comment is awaiting moderation.
fi: Kommenttisi odottaa hyväksymistä.

en: Author
fi: Kirjoittaja

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
fi: %1$s klo %2$s

en: Pingback:
fi: Paluuviite:

en: Post navigation
fi: Artikkelien selaus

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fi: Seuraava <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
fi: Artikkelien selaus

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
fi: <span class="meta-nav">&larr;</span> Edellinen

en: Page %s
fi: Sivu %s

en: Hide title and content on Portfolio Page Template
fi: Neliö (1:1)

en: Theme Options
fi: Teeman asetukset

en: Skip to content
fi: Siirry sisältöön

en: Menu
fi: Valikko

en: Social Menu
fi: Some-valikko

en: Primary Menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Theme: %1$s by %2$s.
fi: Teema: %1$s tekijä %2$s.

en: Proudly powered by %s
fi: Voimanlähteenä %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fi: Emme valitettavasti löytäneet etsimääsi. Ehkä hakutoiminnosta on apua.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fi: Pahoittelut mutta mitään ei löytynyt hakuehdoillasi. Kokeile uudelleen joillakin toisilla hakusanoilla.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fi: Oletko valmis julkaisemaan ensimmäisen kirjoituksesi? <a href="%1$s">Aloita tästä</a>.

en: Nothing Found
fi: Mitään ei löytynyt

en: Edit
fi: Muokkaa

en: % Comments
fi: % kommenttia

en: 1 Comment
fi: 1 kommentti

en: Leave a comment
fi: Jätä kommentti

en: Tagged %1$s
fi: Avainsanat %1$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fi: Lue loppuun <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
fi: Kommentointi on suljettu.

en: Newer Comments &rarr;
fi: Uudemmat kommentit &rarr;

en: &larr; Older Comments
fi: &larr; Vanhemmat kommentit

en: Comment navigation
fi: Kommenttien selaus

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fi[0]: Yksi kommentti artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;
fi[1]: %1$s kommenttia artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
fi: Arkistot

en: Projects
fi: Projektit

en: Audios
fi: Äänet

en: Chats
fi: Keskustelut

en: Statuses
fi: Tilat

en: Links
fi: Linkit

en: Quotes
fi: Lainaukset

en: Videos
fi: Videot

en: Images
fi: Kuvat

en: Galleries
fi: Galleriat

en: Asides
fi: Sivuhuomautukset

en: Year: %s
fi: Vuosi: %s

en: Day: %s
fi: Päivä: %s

en: Month: %s
fi: Kuukausi: %s

en: Author: %s
fi: Kirjoittaja: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fi: Yritä etsiä kuukausittaisista arkistoista. %1$s

en: Most Used Categories
fi: Käytetyimmät kategoriat

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
fi: Valitettavasti mitään ei löytynyt. Kokeile alla olevia linkkejä tai hakua.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fi: Ups! Tätä sivua ei löydy.
