WordPress.com - Themes - Illustratr - en to sq_AL translation catalogue (58 entries)

en: Hidden footer area that is revealed by the + button at the bottom of each page
sq_AL: Zonë e fshehur fundfaqeje që shfaqet përmes butonit + në fund të çdo faqeje.

en: Footer
sq_AL: Fundfaqe

note: Template Name of the plugin/theme
en: Portfolio Page Template
sq_AL: Gjedhe Faqeje Portofol

note: Description of the plugin/theme
en: A minimalist portfolio theme.
sq_AL: Një temë portofol minimaliste

en: Widgets
sq_AL: <em>Widget</em>-e

en: Search Results for: %s
sq_AL: Përfundime Kërkimi për: %s

en: Ready to publish your first project? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sq_AL: Gati për botimin e projektit tuaj të parë? <a href="%1$s">Fillojani këtu</a>.

en: Pages:
sq_AL: Faqe:

en: Your comment is awaiting moderation.
sq_AL: Komenti juaj po pret moderimin.

en: Author
sq_AL: Autor

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sq_AL: %1$s te %2$s

en: Post navigation
sq_AL: Lëvizje te postimet

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sq_AL: Pasuesi <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
sq_AL: Lëvizje te postimet

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sq_AL: <span class="meta-nav">&larr;</span> I mëparshmi

en: Page %s
sq_AL: Faqe %s

en: Hide title and content on Portfolio Page Template
sq_AL: Fshihe titullin dhe lëndën te Gjedhja e Faqes Portofol

en: Theme Options
sq_AL: Mundësi Teme

en: Skip to content
sq_AL: Hidhu te lënda

en: Social Menu
sq_AL: Menu Shoqërore

en: Primary Menu
sq_AL: Menuja Parësore

en: Theme: %1$s by %2$s.
sq_AL: Temë: %1$s nga %2$s.

en: Proudly powered by %s
sq_AL: Bazohet me krenari në %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sq_AL: Duket se nuk qemë në gjendje të gjenim ç&#8217;po kërkonit. Ndoshta mund t&#8217;ju ndihë kërkimi.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sq_AL: Na ndjeni, por nuk u përputh gjë me kriterin tuaj të kërkimit. Ju lutemi, riprovoni me ndonjë fjalëkyç tjetër.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sq_AL: Gati për botimin e postimit tuaj të parë? <a href="%1$s">Fillojani këtu</a>.

en: Nothing Found
sq_AL: Nuk u Gjet Gjë

en: Edit
sq_AL: Përpunoni

en: % Comments
sq_AL: % Koment

en: 1 Comment
sq_AL: 1 Koment

en: Leave a comment
sq_AL: Lini një koment

en: Tagged %1$s
sq_AL: Etiketuar si %1$s

en: All %s posts
sq_AL: Krejt postimet %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sq_AL: Vazhdoni leximin <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sq_AL: Komentet janë mbyllur.

en: Newer Comments &rarr;
sq_AL: Komentet Më të Reja &rarr;

en: &larr; Older Comments
sq_AL: &larr; Komentet Më të Vjetra

en: Comment navigation
sq_AL: Lëvizje te komentet

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sq_AL[0]: Një mendim mbi &ldquo;%2$s&rdquo;
sq_AL[1]: %1$s mendime mbi &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
sq_AL: Arkiva

en: Chats
sq_AL: Fjalosje

en: Projects
sq_AL: Projekte

en: Audios
sq_AL: Audio

en: Statuses
sq_AL: Gjendje

en: Links
sq_AL: Lidhje

en: Quotes
sq_AL: Citime

en: Videos
sq_AL: Video

en: Images
sq_AL: Figura

en: Galleries
sq_AL: Galeri

en: Asides
sq_AL: Anësore

en: Year: %s
sq_AL: Vit: %s

en: Day: %s
sq_AL: Ditë: %s

en: Month: %s
sq_AL: Muaj: %s

en: Author: %s
sq_AL: Autor: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sq_AL: Provoni të shihni arkivat mujorë. %1$s

en: Most Used Categories
sq_AL: Kategoritë Më të Përdorura

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sq_AL: Duket se nuk u gjet gjë në këtë vend. Mos ndoshta të provohej një nga lidhjet më poshtë ose një kërkim?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sq_AL: Hmm! Ajo faqe nuk gjendet dot.
