Kelly - en to az translation catalogue (47 entries)

[ctx: submit button]
en: Search
az: Axtar

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
az: Axtar &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
az: Axtarış:

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
az: Axtardığınız səhifə tapılmadı. Bəlkə axtarış qutusu axtardığınızı tapmaqda sizə kömək edər.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun heç bir şey tapılmadı. Bəzi fərqli açar kəlmələrdən istifadə edərək təkrar yoxlayın.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
az: İlk yazınızı dərc etməyə hazırsınızmı? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: All %s posts
az: bütün %s  yazıları

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni yazılar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski yazılar

en: Post navigation
az: Yazı naviqasiyaları

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

en: Menu
az: Menyu

en: Footer Sidebar 3
az: Zirzəmi yan menyu çubuğu 3

en: Footer Sidebar 1
az: Zirzəmi yan menyu çubuğu 1

en: Footer Sidebar 2
az: Zirzəmi yan menyu çubuğu 2

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s
az: %s qürurla təqdim edər

en: % Comments
az: % Şərh

en: 1 Comment
az: 1 Şərh

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Tagged %1$s
az: %1$s Etiketləndi

en: Posted in %1$s
az: %1$s içində dərc edildi

en: Edit
az: Redaktə et

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: Newer Comments &rarr;
az: Yeni şərhlər &rarr;

en: &larr; Older Comments
az: &larr; Əski şərhlər

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə bir şərh
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə %1$s şərh

en: Galleries
az: Qalereyalar

en: Archives
az: Arxivlər

en: Links
az: Bağlantılar

en: Quotes
az: Sitatlar

en: Videos
az: Videolar

en: Images
az: Təsvirlər

en: Year: %s
az: Ay: %s

en: Asides
az: Kənarlar

en: Month: %s
az: Ay: %s

en: Day: %s
az: Gün: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
az: Deyəsən burada heç bir şey tapılmadı. Yüngülcə bir axtarışa nə deyirsiniz?

en: Author: %s
az: Müəllif: %s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
az: Bağışlayın! Bu səhifə tapılmır.
