Kelly - en to nl translation catalogue (44 entries)

[ctx: submit button]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nl: Zoek &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoek op:

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat je zoekt. Misschien kan zoeken helpen.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, maar niets kwam overeen met je zoektermen. Gelieve het opnieuw te proberen met een aantal andere trefwoorden.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: All %s posts
nl: Alle %s berichten

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Skip to content
nl: Spring naar inhoud

en: Footer Sidebar 3
nl: Voettekstzijbalk 3

en: Footer Sidebar 1
nl: Voettekst zijbalk 1

en: Footer Sidebar 2
nl: Voettekst zijbalk 2

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Theme: %1$s by %2$s.
nl: Thema: %1$s door %2$s.

en: Proudly powered by %s
nl: Met trots ondersteund door %s

en: % Comments
nl: % reacties

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Tagged %1$s
nl: Getagd %1$s

en: Posted in %1$s
nl: Geplaatst in %1$s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwe reacties &rarr;

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachtes over &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Archives
nl: Archief

en: Quotes
nl: Gezegden

en: Videos
nl: Video&#39;s

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Asides
nl: Opmerkingen

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets werd gevonden op deze locatie. Misschien een zoekopdracht  proberen?

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps! Die pagina kon niet worden gevonden.
