Resonar - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Previous post:
fi: Edellinen artikkeli:

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next post:
fi: Seuraava artikkeli:

en: Next
fi: Seuraava

en: Menu
fi: Valikko

en: Search Results for: %s
fi: Hakutulokset kohteelle: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
fi: Jatka lukemista %s

en: % Comments
fi: % kommenttia

en: 1 Comment
fi: 1 kommentti

en: Leave a comment
fi: Jätä kommentti

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
fi: Kategoriat

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
fi: Avainsanat

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
fi: Täysikokoinen

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
fi: Julkaistu

en: Featured
fi: Nostot

en: Newer Comments
fi: Uudemmat kommentit

en: Older Comments
fi: Vanhemmat kommentit

en: Comment navigation
fi: Kommenttien selaus

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
fi: <span class="meta-nav">Julkaistu artikkelissa</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
fi: Seuraava kuva

en: Previous Image
fi: Edellinen kuva

en: Widgets
fi: Vimpaimet

en: collapse child menu
fi: Piilota menu

en: Skip to content
fi: Siirry sisältöön

en: expand child menu
fi: Näytä menu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
fi: Lisää tähän vimpaimia, jotka näkyvät sivupalkissa.

en: Widget Area
fi: Vimpainalue

en: Social Links Menu
fi: Somevalikko

en: Primary Menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Theme: %1$s by %2$s.
fi: Teema: %1$s tekijä %2$s.

en: Proudly powered by %s
fi: Voimanlähteenä %s

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Pages:
fi: Sivut:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fi: Emme valitettavasti löytäneet etsimääsi. Ehkä hakutoiminnosta on apua.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fi: Pahoittelut mutta mitään ei löytynyt hakuehdoillasi. Kokeile uudelleen joillakin toisilla hakusanoilla.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fi: Oletko valmis julkaisemaan ensimmäisen kirjoituksesi? <a href="%1$s">Aloita tästä</a>.

en: Nothing Found
fi: Mitään ei löytynyt

en: Comments are closed.
fi: Kommentointi on suljettu.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fi[0]: Yksi kommentti artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;
fi[1]: %1$s kommenttia artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;

en: View all posts by %s
fi: Näytä kaikki artikkelit kirjoittajalta %s

en: Published by
fi: Tietoa kirjoittajasta

en: Page
fi: sivu

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fi: Näyttää siltä että täällä ei ole mitään. Kokeilepa hakua?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fi: Ups! Tätä sivua ei löydy.
