Scrawl - en to si translation catalogue (52 entries)

en: Featured
si: විශේෂ

en: Next post
si: පසු සටහන

en: Search Results for: %s
si: %s සඳහා සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Previous post
si: පෙර සටහන

en: All %s posts
si: සියලු %s ලිපි

en: Archives
si: ලේඛනාගාරය

[ctx: post format archive title]
en: Chats
si: සංවාද

en: Archives: %s
si: ලිපිගොනු: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
si: තත්ත්ව

[ctx: post format archive title]
en: Audio
si: හඬ පට

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
si: උපුටාගැනීම්

[ctx: post format archive title]
en: Links
si: සබැඳි

[ctx: post format archive title]
en: Images
si: රූප

[ctx: post format archive title]
en: Videos
si: වීඩියෝ

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
si: කලාගාර

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
si: Y F j

[ctx: post format archive title]
en: Asides
si: කොන් වූ

en: Day: %s
si: දවස: %s

en: Month: %s
si: මාසය: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
si: මා ව

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
si: ව

en: Year: %s
si: වසර: %s

en: Author: %s
si: කර්තෘ: %s

en: Tag: %s
si: ටැගය: %s

en: Post navigation
si: ලිපි යාත්‍රණය

en: Category: %s
si: වර්ගය: %s

en: Newer posts
si: අලුත් ලිපි

en: Older posts
si: පැරණි ලිපි

en: Posts navigation
si: ලිපි යාත්‍රණය

en: Cancel reply
si: ප්‍රතිචාරය අවලංගු කරන්න

en: Page %s
si: %s පිටුව

en: Theme
si: තේමාව

en: Skip to content
si: අන්තර්ගතයට පනින්න

en: Social Links
si: සමාජ සබැඳි

en: Theme: %1$s by %2$s.
si: තේමාව: %2$s විසින් %1$s.

en: Primary Menu
si: ප්‍රාථමික මෙනුව

en: Proudly powered by %s
si: සාඩම්බරයෙන් බලගන්වනු ලබන්නේ %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
si: දිගටම කියවන්න <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Pages:
si: පිටු:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
si: පෙනී යන ලෙසට ඔබ සොයන දෙය අපට සොයාගත නොහැකිය. ඇතැම් විට සෙවුමක් භාවිතය උදවු විය හැක.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
si: කණගාටුයි, නමුත් ඔබේ සෙවුම් කොන්දේසි සමඟ කිසිවක් නොගැලපුණි. කරුණාකර වෙනස් වදන් සමඟ නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
si: ඔබේ පළමු ලිපිය පළකිරීමට සූදානම් ද? <a href="%1$s">මෙතැනින් අරඹන්න</a>.

en: Nothing Found
si: කිසිවක් හමු නොවුණි

en: Newer Comments
si: නව ප්‍රතිචාර

en: Comments are closed.
si: ප්‍රතිචාර වසාදමා ඇත.

en: Older Comments
si: පැරණි ප්‍රතිචාර

en: Comment navigation
si: ප්‍රතිචාර යාත්‍රණය

en: Reply
si: ප්‍රති-පිළිතුරු සැපයීම

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
si[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; මත එක් සිතිවිල්ලක්
si[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; මත සිතිවිලි %1$sක්

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
si: පෙනී යන ලෙසට මෙතැන දී කිසිවක් හමු වී නැත. සෙවුමක් උත්සාහ කරමු ද?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
si: අපොයි! එම පිටුව සොයාගත නොහැක.
