Scrawl - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Featured
sq: E zgjedhur

en: Next post
sq: Postimi Pasues

en: Search Results for: %s
sq: Përfundime Kërkimi për: %s

en: Previous post
sq: Postimi i Mëparshëm

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
sq: <span class="posted-on">Postuar më %1$s</span><span class="byline"> nga %2$s</span>

en: All %s posts
sq: Krejt postimet %s

en: Archives
sq: Arkiva

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sq: Fjalosje

en: Archives: %s
sq: Arkiva: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sq: Gjendje

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sq: Thonjëza

[ctx: post format archive title]
en: Links
sq: Lidhje

[ctx: post format archive title]
en: Images
sq: Figura

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sq: Video

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sq: Galeri

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sq: j F, Y

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sq: Anësore

en: Day: %s
sq: Ditë: %s

en: Month: %s
sq: Muaj: %s

en: Year: %s
sq: Vit: %s

en: Author: %s
sq: Autor: %s

en: Tag: %s
sq: Etiketë: %s

en: Post navigation
sq: Lëvizje te postimet

en: Category: %s
sq: Kategori: %s

en: Newer posts
sq: Postime Më të Reja

en: Older posts
sq: Postime Më të Vjetra

en: Posts navigation
sq: Lëvizje te postimet

en: Cancel reply
sq: Anuloje përgjigjen

en: Page %s
sq: Faqe %s

en: Theme
sq: Temë

en: Slide-Out Sidebar
sq: Anështyllë Hapmbyll

en: Skip to content
sq: Hidhu te lënda

en: Social Links
sq: Lidhje Shoqërore

en: Theme: %1$s by %2$s.
sq: Temë: %1$s nga %2$s.

en: Primary Menu
sq: Menuja Parësore

en: Proudly powered by %s
sq: Bazohet me krenari në %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sq: Vazhdoni leximin <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
sq: Përpuno

en: Pages:
sq: Faqe:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sq: Duket se nuk qemë në gjendje të gjenim ç&#8217;po kërkonit. Ndoshta mund t&#8217;ju ndihë kërkimi.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sq: Na ndjeni, por nuk u përputh gjë me kriterin tuaj të kërkimit. Ju lutemi, riprovoni me ndonjë fjalëkyç tjetër.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sq: Gati për botimin e postimit tuaj të parë? <a href="%1$s">Fillojani këtu</a>.

en: Nothing Found
sq: Nuk u Gjet Gjë

en: Newer Comments
sq: Komentet Më të Reja

en: Comments are closed.
sq: Komentet janë mbyllur.

en: Older Comments
sq: Komentet Më të Vjetra

en: Comment navigation
sq: Lëvizje te komentet

en: Reply
sq: Përgjigjiuni

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sq[0]: Një mendim mbi &ldquo;%2$s&rdquo;
sq[1]: %1$s mendime mbi &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sq: Duket se nuk u gjet gjë në këtë vend. Të provohet një kërkim ndoshta?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sq: Hmm! Ajo faqe nuk gjendet dot.
